Kas yra Mobel.lt?

Tai baldų parduotuvė, Jums siūlanti platų baldų bei interjero detalių asortimentą. Didelis svetainės, valgomojo ir miegamojo baldų katalogas, kuriame sau patinkantį baldą ras net išrankiausias klientas.
5 metų patirtis  per kuriuos buvo įvygdyti 100% užsakymų.
Dėmesingi vadybininkai, visada išklausys ir nuoširdžiai padės išsirinkti tinkamus baldus.
Didžioji dalis mūsų būsimų klientų apie mus sužino iš rekomendacijų – mes tai labai vertiname.
Iškilus nesklandumams, esame lankstūs ir ieškome kompromiso.
Nekokybiški baldų modeliai visada išimami iš mūsų asortimento.

Kodėl verta rinktis Mobel.lt?
Profesionali mūsų komanda, prieš užsakant baldus iš tiekėjų parenka tik aukščiausios kokybės medžiagas ir gobelenus, gautas prekes nuodugniai ir atsakingai apžiūri ir įvertina, tam, kad Jūs gautumėte kokybišką ir ilgai tarnausiančią prekę už patrauklią kainą.
Mobel.lt siekia klientams sutaupyti laiko, tad siūlo nemokamą konsultaciją, kurios metu padėsime Jums rasti labiausiai jūsų poreikiams tinkančius baldus.
Mobel.lt parduotuvės vadybininkai rūpinasi kiekvienu klientu, tad norint išsiaiškinti miegamojo, svetainės ar valgomojo baldų poreikius bei gauti išsamią konsultaciją, galima pasirinkti vieną iš kelių būdų. Jūs galite tiesiogai atvykti į parduotuvę Savanorių pr. 157A, Vilnius arba susisiekti su Mobel.lt vadybininku telefonu: +37068422010 arba elektroniniu paštu: info@mobel.lt

Kobybė ir greitas pristatymas – Mobel.lt tikslas!
Mobel.lt partnerių sistemos dėka, Jūsų užsakyti baldai pristatomi saugiai, jų nepažeidžiant bei visada – Jums patogiu sutartu laiku – tiesiai į namus ar kitą pasirinktą vietą.

0