Svetainės ir miegamojo baldai iš Vokietijos

Apie mus

Kodėl verta pirkti naudotus baldus?

Nuomojamų butų bei sodybų savininkams nuolat iškylantis klausimas – kaip padidinti nekilnojamojo turto vertę ir pagerinti jų estetinį pranašumą,  paskatino naudotų baldų rinkos atsiradimą. Tai nebrangus būdas suteikti kokybės ir jaukumo pojūtį bei padidinti parduodamo ar nuomojamo būsto vertę net iki 20 %. Naudoti baldai yra vežami iš Vakarų šalių, kuriose baldai keičiami gan dažnai, tad jų kokybės ir kainos santykis neretai būna tiesiog stulbinantis!

Pirkti naudotus baldus verta ne tik komercine veikla užsiimantiems asmenims, bet ir visiems, kurie svajoja nebrangiai atnaujinti pabodusį namų ar sodo interjerą, įsirengti naują butą, tačiau norintinems sutaupyti bei vertinantiems kokybiškas prekes.

Kas yra Mobel.lt?

Tai baldų prekybos kompanija, Jums siūlanti platų naudotų ir ekspozicinių baldų bei interjero detalių asortimentą. Didelis svetainės ir miegamojo baldų katalogas, kuriame sau patinkantį baldą ras net išrankiausias klientas.

Kobybė ir greitas pristatymas – Mobel.lt tikslas

Profesionali mūsų komanda, prieš pirkdama baldus, nuodugniai ir atsakingai juos apžiūri ir įvertina, tam, kad Jūs gautumėte kokybišką ir ilgai tarnausiančią prekę už patrauklią kainą.

Mobel.lt siekia klientams sutaupyti laiko, tad siūlo nemokamą konsultaciją, kurios metu padėsime Jums rasti labiausiai jūsų poreikiams tinkančius baldus.

Mobel.lt partnerių sistemos dėka, Jūsų užsakyti baldai pristatomi saugiai, jų nepažeidžiant bei visada – Jums patogiu sutartu laiku – tiesiai į namus ar kitą pasirinktą vietą.

Kodėl verta rinktis Mobel.lt?

Mobel.lt parduotuvės vadybininkai rūpinasi kiekvienu klientu, tad norint išsiaiškinti miegamojo ar svetainės baldų poreikius bei gauti išsamią konsultaciją, galima pasirinkti vieną iš kelių būdų. Jūs galite tiesiogai atvykti į parduotuvę arba susisiekti su Mobel.lt vadybininku telefonu: +37068422010 arba elektroniniu paštu: info@mobel.lt

0