24 mėn. garantija

Bendradarbiaudami su didžiausiais baldų gamintojais ir tiekėjais, siekiame užtikrinti geriausią parduodamų prekių kokybę.

Visoms parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus rasite prekių aprašymuose. Garantija galioja visiems prekių trūkumams atsiradusiems dėl gamintojo kaltės, prekės komplektuojamosioms detalėms ir jų trūkumams (kojelės, rankenėlės, tvirtinimo elementai). Dėl nekokybiškų prekių ar komplektacijos trūkumų kreiptis UAB Mobelita kontaktais: tel.nr.: +37068422010   el.p.: info@mobel.lt

Garantijos sąlygos:

Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekių pristatymo datos. Garantija galioja tik pateikus pirkimo sutartį (sąskaitą faktūrą) ir pinigų apmokėjimo kvitą. Surenkant prekes privaloma vadovautis gamintojo pridėtomis instrukcijomis. Gaminys turi būti naudojamas pagal paskirtį ir prižiūrimas taip kaip nurodo gamintojas. Garantiniu laikotarpiu nustatytus kokybės arba komplektacijos neatitikimus – ištaisome, sukomplektuojame, pakeičiame į kokybiškas prekes savo sąskaita arba grąžiname sumokėtus pinigus.

Nekokybiškos prekės defekto nuotrauką siųsti el.p.: info@mobel.lt.  Prekės gamintojas įvertins ir nustatys ar prekės defektui taikoma garantija. Prekės defektų šalinimui, remontui pirkėjas prekes ar detales turi pristatyti į pirkimo vietą. Suremontuotas prekes ar naujas detales pirkėjas pasiima iš pirkimo vietos. Nustačius, kad trūkumas atitinka garantinius reikalavimus UAB Mobelita garantinio laikotarpio metu nustatytus kokybės trūkumus įsipareigoja ištaisyti per 5 d.d. – 45 d.d.

Garantija netaikoma: 

Natūralaus medžio, natūralios odos ir kitų audinių spalvos pakitimams bei natūraliam nusidėvėjimui, mechaniniams pažeidimams. Odos arba gobeleno bangavimasis yra natūralus dalykas ir nelaikomas kokybės trūkumu. Esant prekių kokybės pablogėjimui ar defektams, kurie atsirado dėl pirkėjo ar trečiųjų asmenų, kuriems pirkėjas perdavė prekes, veiksmų, taip pat jei pirkėjas pažeidė prekių transportavimo, surinkimo, sandėliavimo, priežiūros ir eksplotacijos taisykles. Visoms naudotoms, ekspozicinėms ir nukainotoms prekėms.

Prekių neatitinkančių kokybės trūkumų šalinimas, keitimas ar grąžinimas vykdomas vadovaujantis mažmeninės prekybos taisyklėmis (TAR,2014-07-28,Nr.10565)

0